הגנות לבית ולאדם מטילים

פורסם להראשונה בבלוג בתפוז: 2014-07-09

למכשפות יש כיפת ברזל משלהן. אני זוכר את מלחמת לבנון השנייה, ישבתי במרפסת, השמש הלוהבת הכתה בשיחי האזוביון, הוורדים והיסמין, שמנים אתריים בישמו את האוויר, ואני צפיתי בטילים שמקפצים להם מעל הבית שלי ובוחרים מטרות אחרות. זה לא שמחשבה יוצרת מציאות סתם ככה. עלינו לקבע את המציאות בגנרטורים, כדי שהיא תקבל רגנרציה. אנחנו לא יכולים כל הזמן לחשוב על ההגנה ולהחזיק את האנרגיה שלה כשאנחנו רוצים לנקות, לסדר ולבשל. לפיכך, אני מציע שיטה יעילה ופשוטה ליצר לחש הגנה לבית. בהגנה הזו תזדקקו לגבישים או אבנים מסויימות. בהרבה חנויות מיסטיקה ניתן להשיג אותן, ותמיד שווה שיש אותן במלאי. בעיקרון האבן המגוננת ביותר והמומלצת ביותר להגנה היא ג`ט הקרוייה גם שונגית. זה בעצם גביש פחם. לא רק שהוא סופח את האלימות סביבו בקלות, הוא גם יוצר שדה קליל וגמיש סביב הגוף שמביא הגנה. עבור אדם, אבן אחת כזו מספיקה. אבל עבור בית צריך ארבע, עבור ארבעת הכיוונים.

הגנה עבור בית:

קטורת כלשהי

נר כלשהו (אין בעיה גם נר נשמה)

ארבע חתיכות ג`ט מטוהרות או תחליפים (עם איכות לפי הסדר- קווארץ, מאלאכית, טורמלין שחור או חצץ שחור או כהה מהריצפה- עדיף את זה מכלום)

חתיכת אופל אש מקסיקני (זה אידיאלי, אבל גם קרנליאן או סיטרין יסדרו אתכם טוב)

פיסת בד שחורה או אחרת.

הוראות: את ההוראות יש לבצע בזמן ובצורת תפילה ככל האפשר: הדליקו את הנר והקטורת. הקדישו אותם לאל או לאלה שלכם- ככל שאותו האל והאלה יותר מגוננים יותר טוב (יעבוד גם אם אתם יהודים, נוצרים או מוסלמים אפשר להתפלל ליהוה, אללה ישו וכדומה להגנה).העבירו את האבנים בלהבת הנר והקטורת (הטילים הם שדים של אוויר ואש וזה ינגוד אותם) וסדרו את הג`טים בצורת מרובע במקום שלא יופרע בבית, הכל מהפינה השמאלית למעלה ועם כיוון השעון. לאחר מכן, שימו במרכז את אופל האש המקסיקני (או הגבישים החלופיים). כסו את המבנה הזה באריג כדי לסמל את ההגנה המאגית מעל הבית שלכם. את האריג ניתן להסיר ללא חשש לשבירת הלחש לאחר שלושה ימים. אם וכאשר האבנים יופרעו או יזוזו ממקומן המקורי, הלחש שבור ויש להטיל אותו מחדש, או לוותר עליו במידה והסכנה חלפה. לאחר מכן יש לנקות את האבנים במי מלח, או עשן מרווה ולאחסן יחד עם האריג הרחק מעיניים חטטניות.

ומה קורה אם מישהו צריך לצאת מהבית המוגן לעבודה למשל? הקמיע הפשוט הזה הגן על אבא שלי בזמן פיגוע מכל נזק, למרות שהוא היה קרוב למרכז הפיצוץ:

אתם צריכים:

נר כלשהו

קטורת כלשהי

נייר אלומיניום

חתיכת ג`ט (ראו תחליפים)

וחתיכת מאלאכית (כאן אין תחליפים- המאלאכית מגנה על הגוף הפיסי בנוקשות וקשיחות. מכיוון שיש לנו גם מרבצים בארץ, האבן “”מבינה”” את המצב כאן בצורה היעילה ביותר. אפשר לקבל תוצאות טובות ביותר עם מאלאכית שנמצאה בארץ, בתמנע למשל, או בתשלובת של אבן אילת).

הוראות: שוב, תוך כדי תפילה: להדליק את הנר והקטורת, להקדיש אותן לישות לבחירכם להכין מרובע קטן מנייר האלומיניום: להעביר את הג`ט והמאלאכית בעשן הקטורת ולהניח את הג`ט קודם, ואז את המאלאכית ולקפל כלפי הגוף של האדם שרוצים להגן שלוש פעמים. האדם צריך להחזיק קמיע זה קרוב לגופו ולא לאפשר לאף אחד מלבדו לגעת בו. שלושה ימים יש לפרק את הקמיע ולעשות אותו מחדש לפי הצורך.

אלו הגירסאות הפשוטות ביותר שהצלחתי להביא לכם קוראי היקרים.

בהצלחה!

ארדן

של הגן.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.