קומבוצ`ה ובלוג מתנגד מאגיה

פורסם להראשונה בבלוג בתפוז: 2008-10-20

אני מסתובב במעגלים של אנשים המתעסקים בתזונה- האם שמעתם על הפטרייה הזו שעושים לה תרבית במים וחלב ושותים אותה? שמעתי עליה בתור “פטריית התה הרוסית” ממזמן וסקרנותי גדלה. מישהו שמע? יש אדם שאני יכול לקבל ממנו או לרכוש ממנו תרבית? בסין האמינו שהפרטיה הזאת מעניקה אלמוות- אבל מצד שני הם האמינו ששתיית מחטי אורן מעניקים אלמוות בשל העובדה שהעץ ירוק עד. ושתיית כספית כי היא מתכת שאינה מחלידה. הכל שטויות, אבל תה פטריות פשוט מושך אותי. אני אוהב לטעום את המר והמתוק של העולם בלשוני שלי- אחותי קוראת עכשיו ספר “עצרו את הסרטן, אני רוצה לרדת.” סבתנו היקרה- והרבה מאנשי העולם סובלים מסרטן. זה התחיל איזה חשש אצלה- אז היא קראה ספר שמדבר על תזונה אלטרנטיבית ומאוד מעריך תזונה יפאנית (שלי יצא לחקור) ותזונה טבעונית ואפילו טבעונאית זה נפוץ בחברה שמסביבי.
 
ואגב חברה- אני מוחמא לגלות שמישהו פתח בלוג נגד מכשפות וכישוף– אני מוחמא מאוד. הבנאדם טרח, וכתב, ועיצב את הבלוג די יפה, והתחיל עם הפילוסופיה המאוד גנרית של “כישוף זה מהשטן- עם שדים- גם אם אתה לא רואה את זה.” וניסה לג`גלג בין “כישוף לא עובד” ל- “כישוף הוא משדים.” התחלתי על ידי כתיבת תגובה ארוכה ומעניינת- שמנסה להפריך את הדעה שלו. לאחר מכן, התחלנו לדבר במסנג`ר. בבלוג יש רשומות נוספות נגד מכשפים אחרים שלדעתי האישית שרלטנים וגונבי כספים. מדמון, יוסף חי ועוד. הוא עושה שירות לקהילה המאגית על ידי שהוא שם להם זרקור באוויר. בסופו של דבר בחרתי להתמקד בחיובי, לשחרר את הדעות הקדומות שלי נגד אנשים אה-מאגיים. דבר ראשון, האנרגיות של הבנאדם חיוביות. אני מסוגל לחוש זאת אפילו דרך המסך מחשב.
 
זה היה יכול להיות- “יש דרקונים ורודים, אין דרקונים ורודים” אין הוכחה אמיתית בנוגע למה נכון בעולם הרוח. מבחינתי הכל מחובר- האנרגיה היא תזוזה בפונטנצייל. היא מקבלת הוראה והיא זזה. כמו תגובה כימית- כמו רוח שמניעה את העלים על העצים. דברים קורים ואם לומדים איך לעשות את זה, זה מאגיה. בדתות מונותאיסטיות יש חשש מן הטבע, מן האלימות, המין והכוח. אז הן מסרסות כל מה שלא מגיע מהמקורות הדתיים שלהן. אין אלוהים מלבדו, סירוס טקסי (ברית מילה). בנוסף אמונה מגדירה מציאות ולפיכך הפיה של אחד זה השד של השני, האור של האחד של חושך של האחר. אם הבנאדם שמצפה לראות שדים יחפש שדים- זה בדיוק מה שהוא ימצא. התודעה שלו תיצור את המציאות מסביב. אדם שחושב בטוב ורע, העולם ייתן לו בדיוק מה שהוא מקבל. לעומת זאת אישה גוססת מסרטן שמחליטה שהחיים ממשיכים והמחלה לא תנצח תקבל גידולים נעלמים והארכה לחייה. זה הכל עניין של גישה.
 
לאחרונה ובעיקר אחרי החיבור לטבע היצר החייתי שבי מתעורר, מינית ופיסית. לעיתים אני נגרר לעימותים חסרי משמעות בסגנון “מי צודק” ולמה, ואנשים אחרים שמחוברים לצדדים האלו שלהם יותר, מנצחים- כי בשלב מסויים נמאס לי. כל הפילוסופיה של תנועת ריקליימינג (שאני לא חלק ממנה. אני מכשפה סוליטרית. תעזבו את הקדירה שלי בשקט) מוערבות פוליטית. להלחם עבור מה שצודק. אישית? ניסיתי את זה כמה שנים. הגיע הזמן להתעלם, להתנתק ולהמשיך לעבד את חלקת האדמה שלי. זה דורש יותר מידי אנרגיה. קיבלתי הרבה תגובות חיוביות בנוגע לרשומה הקודמת שלי על הטיול בטבע. תודה אנשים אהובים.
 
ארדן.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.