קמיע לריפוי מחלות כבד

פורסם להראשונה בבלוג בתפוז: 2018-04-29

הכנת הקמיע מורכבת ודורשת ניסיון, הטלת לחשי ריפוי בדרך כלל מורכבים ואינם מתאימים למתחילים שלא השלימו הכשרה בסיסית. במידה ולמדת שיטת ריפוי כמו רייקי, הילינג וכו’, פנו את השיטות המתאימות שלכם כדי לרפא. הקמיע הזה מיועד לפרדיגמה של כישוף, הוא נוטל אלמנטים מהודו, וודו, ריפוי קריסטלי ושימוש באמצעים מודרניים יותר. אני הרכבתי את הלחש הזה בגלל שראיתי שיש מחוסר של ריפוי איברים ספציפיים בגרימוארים ובספרות מודרנית.

 

רכיבים (עדיפות לרכיבים קטנים ובכמות זעירה בלבד):

חתיכת ג’ט קטנה

חתיכת גביש בארייט

חתיכה של סרפנטיין

חתיכה של גביש קווארץ או יהלום צהוב

חתיכת אמטיסט

חתיכת גביש אפטייט

מעט כילדוניום

שורש סביון

מעט חימר פולימרי ירוק

מעט חימר פולימרי חום

צדף פי-כושי

מנחות וקטורת לאלים או אלות אחראיים על הכבד וריפוי, בוודו זו אויה, ביהדות נותנים צדקה כללית.

*אופציונאלי, במידה ומדובר באבנים בכיס המרה, ניתן לכתוב את הגירוש של אלעזר מתוך הספר השביעי והשמיני של משה על פיסת קלף ולהוסיף לרכיבים, אבל זה לא הכרחי במידה ואין לכם התנסות במאגיה גרימוארית.

 

הוראות הטלה:

תנו את המנחות, את הקטורת, השמנים המתאימים והמזון, והוסיפו מעט שמן והעבירו בקטורת את הרכיבים השונים של הקמיע. בתוך הפימו הירוק הכניסו בצורה האדוקה את הצמחים והגבישים וצרו דמעה פחוסה. תנו לדמעה אפייה בתנור שחומם ל120 מעלות למשך 20 דקות. תנו לדמעה להתקרר לחלוטין. לאחר כמה שעות, כאשר הדמעה התקררה, צרו סביבה משולש של פימו חום, ובמרכזו הכניסו את צדף פי הכושי, תוך כדי שהפה מוצג כלפי חוץ. בקודקוד העליון של המשולש העבירו מחט או קיסם שיניים כדי ליצור חור, שיאפשר ענידה של תליון. אפו את התליון לפי ההוראות הקודמות, תנור ב120 מעלות צלסיוס למשך ארבעים דקות, ברגע שהתליון מוכן, טענו אותו לפי המסורת שלכם וענדו אותו עד שהבעיות נעלמות, תוך כדי שימוש ותמיכה של רפואה קונבציונלית, כמובן.

ארדן,

של הגן.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.