קטורת לשבירת קללות

פורסם להראשונה בבלוג בתפוז: 2014-08-11

אנשים מתפלאים שאני אומר את זה, אבל העבודה המרכזית שלי כאן היא טיהור והסרת קללות. מעט מאוד כישופי אהבה. אני צריך להסיר קללות ולטהר על בסיס כמעט קבוע. בשלב זה אני מחזיק מלאי של קטורת הסרת קללה בנוסף לחומרים אחרים. זה כבר פק”ל. אם אין לי צנצנת אחת מוכנה ומושקעת במגירות אני מרגיש כמעט עירום. הטיהור שערכתי בשישי בערב סיים את מלאי קטורת הסרת הקללה שלי. זו אינה קטורת טיהור או פתיחת שערים, אלא קטורת אלימה ביותר בעלת ריח רע שמכילה כמויות עתק של חומרים שהורסים את הקללות הסאטוריות ומארסיאניות. לבדה, בלי תהליך שלם כוח שלה פגום וחסר, אז אני ממליץ ללמוד תהליכים של הסרת קללות. בנוסף, אין להחליף רכיבים כאן באחרים- כל רכיב נבחר בקפידה. כן, גם הרכיבים שצריך להזמין במיוחד מחו”ל:

שלוש כפות קפה שחור

שתי כפות מור

שתי כפות שרף קופל לבן

רוזמרין

קצח

אגרימוניה

אנג’ליקה

מלח ים

זרעי אניס

יש להתחיל עם הקפה השחור- לטחון אותו ולשים אותו בקערת זכוכית לפני שאר הרכיבים. לכתוש בעלי ומכתש רכיב רכיב ולערום בקערה. יש לערבב בכפות היידיים תוך כדי אמירת לחשים מתאימים לפי המסורת של המכשפה שיוצרת את הקטורת. בזמן זה ניתן לפלות גושים שלא נטחנו טוב ולהעביר אותם טחינה נוספת בעלי ובמכתש. לבסוף, יש לכסות את הקערה באריג לבן ולהניח בצד. יש להכין מנחות מזון לכוחות הטבע שאחראים על קללות והסרתן. יש להעניק את המנחות ולהסיר את הכיסוי של הקערה, בזמן שמעבירים אותה בקטורות או בלהבות הנר של כוחות הטבע הנ”ל. לחלק את התערובת או למלא איתה צנצנת. לשמור במקום חשוך וקריר.

ווריאציה: אם שוברים קללה על מקום ולא אדם, יש לערבב שני חלקים של קטורת עם חלק אחד של פלפל סודאני גרוס וגופרית. בזמן שהקטורת בוערת על הגחל, יש לפנות את המקום לשלוש שעות לפחות.

ארדן,

של הגן.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.