שמן גונה גונה

פורסם להראשונה בבלוג בתפוז: 2013-03-14

גונה גונה זה בעצם השם האינדונזי למאגיה. היה סרט בשנות החמישים של ארצות הברית שזו הייתה כותרתו, ולפיכך המילה גונה גונה הפכה בעצם לנרדפת למשהו מושך מינית, צ`ארם, מוג`ו וכדומה. אבל יחד עם הרבה דברים שנשתנו עם הזמן, נתגלה שלנוסחא הבסיסית יש בעצם צד נוסף, היכולת בעצם לרכך אנשים קשים וליצור קשב אצל אנשים שיש להם רעש חזק מידי בראש, והם לא יכולים להבין שום צד מלבד שלהם בסיפור. גונה גונה עושה את זה בעדינות, שלווה ופותר מחלוקות וקשרים. ניתן למרוח אותו על ידית הדלת בחדר שבו שיחה כזו יכולה להתקיים, או ללכת עם זה כבושם, או למרוח על הידיים לפני לחיצת ידיים עם “קורבן” הלחש.

רכיבים:

שמן אתרי זנגוויל,  עובד על הצ`קרות של מקלעת השמש ומנטרל אגו ייתר.

שמן אתרי פצ`ולי, אפרודיזאק ידוע, במידות קטנות, אדמתי ורגוע, מביא שלווה ויציבות.

שמן אתרי של ילנג ילנג- סוג של פרח קטן וצהוב שגדל בפיליפנים, עוד אפרודיזיאק, אבל כזה שמשרה תחושת ביתיות ונעימות.

ופול טונקה, שהוא בעצם עשב משאלות ידוע, אבל פחות זמין בארץ, אבל יש לו את הריח והטעם של ווניל. אז להשתמש בפול (שנף) ווניל אמיתי שיש לו נטייה להגשים משאלות גם הוא, והוא בעצם גם משהו שיש לו יכולת לעבוד על תת המודע בכמויות מסויימות.

לערבב עם בסיס שמן חמניות או שקדים. לתת לזה לעמוד שלושה ימים. לקדש לפי המסורת שלכם.

אני הוספתי לנוסחה הבסיסית גם, חתיכת קוקרצ`ה- צמח יפה עם עלים סגולים שצומח כמו יהודי נודד בגינות והוא צמח שמסמל שינוי כי הוא מקודש לאויה, מעט שמן מרווה מרושתת, בגלל האלמנט ההיפנוטי שלה, ועשב שנקרא לשון הצבי Deer tongue, שמשמש להגברת יכולת מילולית ושיכנוע באמצעות דיבור.

כישוף נעים!

 

ארדן.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.