אורורה- היום שלפני.

פורסם להראשונה בבלוג בתפוז: 2005-07-06

אני עומד במרכז הבית שלי. על הקירות מצויירים סמלים ורונים, וגם על הנרות הלבנים שמשוחים בארז וקמפור ומוקפים מלח יש סמלים. לאנשים רגילים זה נראה מאוד פשוט כמו אור נרות. אבל אפילו האנשים הפשוטים יכולים להרגיש את האווירה המוארת, למרות שזה חמש לפנות בוקר. השמש שתעלה תשרוף את שארית השליליות שעוד כן בבית. הבית טוהר. רק למחרת אני אטיל את הwarding של ההגנה הדרושה. אבל כבר היום אני מרגיש את הזוהר של האנרגיה נוטף מעלי כמו מטבעות כחולות ירוקות של אור- מתערבב עם זהב של שחר.

מחר יש מפגש מכשפות אצלי. רוב הקהילה המאגית/פאגנית תבוא לבקר. אני רץ שולח הוראות להורי מה לקנות ומה לעשות למחר, אני אמור לפגוש מוקדם יותר את גרסיאלה, אחד האנשים עם האנרגיות היותר מדהימות שפגשתי, את מריאנה שחוזרת מחו”ל ישר אלי, ואת חן שאמורה להתחיל עם הבראוניז ואמורה לקבל טיפול אנרגטי. אז עד אז היסודות מאוזנים. ונראה אם ההורים שלי יעיזו להתווכח או לריב ביממה הבאה. יש לי ספרי מאגיה חדשים מלאי דרכים יצירתיות להעניש אנשים.

אבא שלי כבר טעם מנחת זרועי. השיחה הלכה ככה בערך:

הוא: “אז מה אתה והמכשפות שלך הולכים לעשות?”

אני: “מה לא ברור? לשנות צורה לאנשים ולעוף על מטאטאים תוך כדי צחוק מרושע. הנוצרים יותר יצירתיים הם אומרים שאנחנו עורכים אורגיות פרועות.”</

הוא: “אז מי אתם הולכים לשנות ולמה?”

אני: “אותך. לברווז. ואז אני באופן אישי אמצא מתכון לברווז בנוסח פיקנז עם הרבה רוטב שזיפים וסויה. קריספי במיוחד.”

והיום בבוקר הוא קם ואמרתי לו:

“תהנה מהיום האחרון שלך עם עור ורגליים, כי מחר זה משתנה לנוצות וקרומי שחיה.”<

ואז הוא ניסה להתחכם:

“רק שתדע שאפשר ליפול מהפסגה מאוד מהר.”

אני: “אז הכל יהיה בסדר כי אתה תרפד לי את הנפילה.”

בכל אופן אני אשתמש בכל מלאי הטורמלינים השחורים שלי ללחש ההגנה על הבית היום. זה יהיה שווה- כי תהיה תחושה כיפית של הגנה. וגם, אבא היקר הולך לעמוד על המנגל. אימא תכין סלטים נחמדים, וננדב את סבתא גם להכין משהו בטווח קצר. אני מאוד מתרגש לקראת מחר. ואלו שאמיצים מספיק יכנסו לג`ונגל לחפש מנגו בשל. המנגו איטי השנה. הוא היה אמור להיות מוכן לפני חודש בערך.

אה ועוד חדשות טובות! קיבלתי את שארית הספרים שלי מאמזון! עכשיו יש לי רק עוד 40 בוויש ליסט. *מוטרד*.

אבל קיבלתי ספרים מאוד טובים ושימושיים. אני כבר יודע שאני הולך להשוויץ מחר. אז אני אלך להרכיב רשימת קניות. בעיקר חומרים סודיים לפיצה המיוחדת שלי.

באושר,

ארדן.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.